Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kroužek Folková kytara

 

kytara-1-.jpg Hlavní náplní kurzu jsou akordy / doprovody k písním. V dalších letech se děti seznamují také s vybrnkáváním.  Možnost zapůjčení kytary (300,- Kč/pololetí).

Ti starší zase pokročí o krůček dál, naučí se nové písničky a  akordy. Opět budeme připravovat vánoční koncert a většina z vás se zúčastní i velkého závěrečného koncertu. Výuka bude probíhat skupinově.

Zápis je možný i telefonicky: 603 772 813 (Martina Koutná)

 

 Kurzovné ve výši 1400,- Kč (případně i 300,- Kč za zapůjčení kytary) za pololetí (dospělí 1600,- Kč) zašlete, prosím, na číslo účtu: 159 658 955/0300 a nezapomeňte uvést variabilní symbol (čtyřmístné červené číslo před jménem dítěte).

 

ROZVRH 2017/2018

K - rezervace zapůjčení kytary 



Pondělí  16:00 - 16:45                               Lektor: Petra Vašková

Hnězdenská                                             První hodina: 2.10.


9932 Tomáš Mercel

9933 Štěpán Šachl K

9934 Oliver Klinecký K

9955 Michal Jindra

9959 Rozálie Šedivá


 

Úterý 16:00 - 16:45                                Lektor: Zdeněk Pec

Hnězdenská                                         První hodina: 3.10.   OBSAZENO


9902 Martin Těšitel

9903 Michal Němec

9904 Helena Hříbková

9905 Michaela Macíková K

9907 Julie Schormová

9908 Aneta Míková

9942 Alžběta Mikulíková

9901 Barbora Matějková

9958 Kateřina Rutová


Úterý     16:50 - 17:35                           Lektor: Zdeněk Pec

Hnězdenská                                        První hodina: 3.10. OBSAZENO


9909 Dominik Bednarz

9910 Tereza Dobřichovská

9912 Richard Neubauer

9913  Jakub Kořínek

9915 Tomáš Beránek K

9916 Lucie Borovanská K

9917 Johana Hanáčková

9906 Václav Ernst


Středa     16:45 - 17:30                            Lektor: Katka Benešová

Hnězdenská                                           První hodina: 4.10.


9918 Šimon Ecler

9919 Marek Zika

9920 Matyáš Harangozo

9921 Magdalena Bláhová

9922 Bibiana Lopatková  

9948 Kateřina Gilová

9999 Filip Hamhalter


Středa     17:30 - 18:15                            Lektor: Katka Benešová

Hnězdenská                                           První hodina: 4.10. OBSAZENO


9924 Kuba Kubín

9925 Veronika Daňková

9926 Ondřej Adamík K

9927 Filip Surjomartono

9951 Adéla Vimrová

9953 Michaela Ronková

9923 Jáchym Blatný 

7791 Zdeňka Benešová

7792 Veronika Dudková


Středa     16:45 - 17:30                           Lektor: Láďa Hráský

Hnězdenská                                          První hodina: 4.10.  OBSAZENO


9945 Adam Tomšů

9946 Adam Přibyl

9949 Daniel Vašíček

9950 Leoš Hora

9954 Barbora Vašáková

9930 Magdalena Klímová K pro leváka


Středa     17:30 - 18:15                           Lektor: Láďa Hráský

Hnězdenská                                           První hodina: 4.10.


9941 Matěj Kiš K

9943 Elena Bártová

9944 Adam Barchánek

9914 Tomáš Růžička

9956 Jaroslav Doleček


Čtvrtek     16:30 - 17:15                           Lektor: Petra Vašková

Hnězdenská                                           První hodina: 5.10. OBSAZENO


9935 Jan Hrabě

9937 Petr Jelínek K

9938 Tobiáš Šipka

9939 Šimon Kysela  K pro leváka

9940 Jakub Filonenko K

9952 Katka Zábranská

9957 Antonín Čermák K

 

 

VS 59